Комплекс програмно-методичного забезпечення «ЗМІСТ КОРЕКЦІЙНО-СПРЯМОВАНОГО НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ У СПЕЦІАЛЬНИХ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ» (методичні рекомендації, дидактичні матеріали)

by sancho | 17 Січня 2013 11:13

У програмно-методичному комплексі представлено зміст, основні методичні підходи та дидактичні матеріали щодо формування ігрової діяльності, сенсорного та трудового виховання у дітей дошкільного віку з розумовою відсталістю.

Адресовано педагогам-дефектологам, психологам, керівникам спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю, центрів психолого-педагогічної реабілітації та корекції, соціально-реабілітаційних центрів, методистам,викладачам та студентам вищих навчальних закладів, всім, хто цікавиться проблемами навчання і виховання розумово відсталих дітей.

Комплекс підготовлено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України та ВГСПО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України».

Рекомендовано комісією із спеціальної педагогіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
(протокол № 2 від 10.04.2012)

Програма ознайомлення з навколишнім середовищем

Програма з сенсорного виховання

Програма з трудового виховання

Програма з ігрової діяльності

 

УВАГА![1]

Як отримати літературу[2]

 

Endnotes:
  1. УВАГА!: http://naiu.org.ua/static/yak-otrimati-literaturu/
  2. Як отримати літературу: http://naiu.org.ua/static/yak-otrimati-literaturu/

Source URL: https://naiu.org.ua/kompleks-programno-metodichnogo-zabezpechennya/