Колишній безробітний з Олександрійщини: «Інвалідність – не привід сидіти вдома та скаржитись на долю»

24 Березня 2020 Друкувати цю новину

Колишній безробітний з Олександрійщини: «Інвалідність – не привід сидіти вдома та скаржитись на долю»

Людині, яка має порушення здоров’я та втратила можливість працювати на попередньому робочому місці чи взагалі не працювала, дуже важко адаптуватися до сучасних умов ринку праці. Служба зайнятості не стоїть осторонь проблем людей з інвалідністю тож сприяє їх активній інтеграції до трудової діяльності та реалізації особистого потенціалу.

Чимало професій на своєму віку довелося «приміряти» тридцятитрьохрічному Денису Ігоревичу з Олександрійського району. Проте, чоловік жодним чином не шкодує, адже завдяки цьому він завжди відчував себе корисним та затребуваним. «Інвалідність не привід сидіти вдома та скаржитись на долю», – зазначає пан Денис.

Звернувшись по допомогу у працевлаштуванні до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, молодий чоловік не міг визначитись, яка саме робота для нього була б прийнятною. Маючи досвід роботи комірника, диспетчера та охоронника, маючи тривалу перерву в роботі та інвалідність 3-ї групи, пан Денис й не очікував на такий швидкий результат.

Під час спілкування з кар’єрним радником молодому чоловікові було запропоновано відвідати КП «Теплокомуненерго», де керівництво створило умови для роботи осіб з інвалідністю. Денис Ігоревич відвідав вказане підприємство і йому одразу була запропонована вакансія слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

Спершу ця вакансія викликала у чоловіка чимало запитань, але під час співбесіди з роботодавцем він отримав на них вичерпні відповіді і погодився на пропозицію працевлаштування.

Нині роботою молодий чоловік задоволений, адже колектив і умови праці гідні, роботодавець ставиться до підлеглого з належною повагою, з’являється все більше знайомих і відкриваються нові можливості. Денис Ігоревич каже, що людині треба вірити в себе та власне майбутнє.

«Люди з інвалідністю, як показує практика, можуть ефективно працювати, навіть краще, ніж інші працівники, бо їх прагнення досягти успіху незрівнянно вище, ніж у інших. У таких людей варто повчитися наполегливості в досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди», – говорить директорка міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

Сподіваємось, що такі історії зайнятості осіб з інвалідністю додадуть впевненості іншим шукачам роботи, навчать оптимізму, цілеспрямованості та витримці.

М. Білик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.