Колегія у Полтаві

16 Червня 2014
Друкувати цю новину

Колегія у ПолтавіНа базі Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства за участю першого заступника голови облдержадміністрації О.Є. Пругла проведено колегію Департаменту праці та соціального захисту населення щодо стану забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

До роботи колегії залучено представників громадських організацій осіб з інвалідністю, начальників районних управлінь праці та соціального захисту населення, керівників обласного МСЕКу та відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

В ході засідання колегії обговорено тісну співпрацю з органами МСЕК та Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю в частині визначення потреб та забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до норм чинного законодавства.

Там же відбулась виставка реабілітаційного обладнання для дітей з інвалідністю на яку запрошені представники п’яти центрів реабілітації дітей-осіб з інвалідністю Полтавської області, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та двох будинків-інтернатів, де проживають діти з інвалідністю. Керівники установ соціальної сфери ознайомились з пропозиціями виробників та напрацювали спільні шляхи співпраці у вирішенні питання забезпечення дітей-осіб з інвалідністю засобами реабілітації. Спільно з директором Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Олександром Дяченко прийнято рішення про придбання спеціалізованого обладнання для реабілітаційних закладів області за рахунок коштів Фонду.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: