Кіровоградці з особливими потребами відвідали мистецьку школу

by sancho | 22 Серпня 2013 09:10

Кіровоградці з особливими потребами відвідали мистецьку школу13-15 серпня у Шепетівці, в музеї Миколи Островського вдруге відбулася Всеукраїнська школа майстерності для творчих людей з інвалідністю.

Активну участь у навчальному процесі Школи прийняли представники Кіровоградської обласної громадської організації осіб з інвалідністю "Народна академія творчості" на чолі з керівником Ельмірою Небесною, яка залучила до навчання команду молодих та перспективних учнів, вже відомих своїми творчими виставками та виступами на на різноманітних творчих фестивалях та на сцені в Українському Домі з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Учасниками навчально - просвітницького заходу стали талановиті представники громадських організацій з різних регіонів України, всього 70 учасників. Цього разу у Школі відбулось п'ять майстер - класів таких видів мистецтва - вишивка, плетіння бісером, образотворче мистецтво, поетика і журналістика. Завдання Школи - підвищити рівень майстерності кожної творчої людини, саме з цією метою і була розроблена цікава та насичена програма майстер - класів, продемонстровані цікаві методики викладання, які запропонували учасникам запрошені викладачі - справжні майстри своєї справи.

Ці три дні ми провели цікаво, адже були не тільки майстер-класи, а ще Дунаєвецький місцевий осередок, на чолі з Раїсою Попюк організували "Дунаєвські вечорниці", до яких залучились усі бажаючі.Пригощали дунаєвці своєю фірменною ковбасою, грали в ігри, співали та танцювали. Під кінець вечорниць всіх пригостили "шуліками",які подавалися з розтертим маком, залитим медом.

Цікаву екскурсію по музею Островського провели для всіх учасників працівники музею.

Щирі слова подяки організаторам змістовного заходу - Школи мистецького вдосконалення -колективу Шепетівського музею Миколи Островського, керівнику Всеукраїнської громадської організації "Народна академія творчості осіб з інвалідністю" Олені Александровій, спасибі Вам!

Ну, а керівник Кіровоградської обласної громадської організації осіб з інвалідністю "Народна академія творчості" Ельміра Небесна вже готує нову команду на осінні майстер-класи для творчих та особливих членів своєї організації.

"Гречка"

Source URL: https://naiu.org.ua/kirovogradtsi-z-osoblivimi-potrebami-vidvidali-mistetsku-shkolu/