Кіровоград: голова Кіровської райради самоусунувся від вирішення проблем дітей з особливими потребами

17 Квітня 2014 Друкувати цю новину

Кіровоград: голова Кіровської райради самоусунувся від вирішення проблем дітей з особливими потребами15 квітня під час зустрічі голови облдержадміністрації з керівниками громадських організацій осіб з інвалідністю області піднімалась проблема перевезення дітей з особливими потребами до Центру реабілітації денного перебування. Тобто, хворих дітей необхідно щодня привозити до закладу, і повертати додому. Проблема полягає у затримці фінансування. Кошти з бюджету надходять, але затримуються на рахунках держказначейства.

Як повідомила Людмила Шкарута, голова Громадської організації матерів дітей-осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю «Серце матері», наразі ця проблема гостро постала у Кіровському районі Кіровограда. На усі звернення голови Кіровської райради Олександр Рацул відповідав, що коштів нема, тому він нічим допомогти не може. В той же час, у Ленінському районі обласного центру це питання вирішується через залучення благодійної допомоги та інших джерел фінансування.

Олександр Петік зазначив, що не розуміє, чому в однакових умовах вирішення проблеми знаходять не всі. «Тобто, проблема не вирішується через виконавця», – підкреслив голова ОДА, та поставив це питання на контроль.

Акула

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук