Християнський «Молодіжний форум PORTA FIDEI»

29 Липня 2013 Друкувати цю новину

Нещодавно члени Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім'я.», ГО «Підтримка» та учасники театру «Соняшник» Житомирського міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю, були запрошені на християнський «Молодіжний форум PORTA FIDEI», до смт. Довбиш, що на Житомирщині.

Християнський молодіжний форум

Молодий священик В'ячеслав Гриневич намагався донести до молоді проблеми дітей - людей з інвалідністю у сучасному світі, яким чином молодь може вчитися допомагати такій категорії населення. Годину лекції на тему «Вплив церкви на формування соціальної політики і політики в цілому» мала голова організації, депутат Житомирської міської ради Неля Ковалюк, яка розповіла про створення організації, її основні напрямки діяльності і формування соціальної політики в місті Житомирі щодо життєдіяльності людей з інвалідністю.

Християнський молодіжний форум

Лідери організації Лілія Демянюк і Тамара Глазунова розповіли про творчий розвиток організації: ліпка фігурок, декупаж, техніка холодного батику, видавництво часопису «Світло спілкування». Свій виступ пані Лілія завершила читанням своєї власної новели і показ майстер – класу з вироблення квітів з тканини, до якого залюбки долучились учасники фестивалю.

Цікаву лялькову виставу показали учасникам молодіжного форуму дітки театру «Соняшник». Всі п'єси для діток пише наш активний член організації, волонтер – Тамара Глазунова, яка знає фізичні можливості кожної дитини з інвалідністю і добирає кожне слово під кожного артиста. Також члени ГО «Підтримка» і центру реабілітації привезли показати молоді виставку своїх незвичайних робіт. Волонтер організації Ірина Єфімова розповіла і показала цікаві техніки виконання робіт з натуральних матеріалів які зроблені руками артистів.

Протягом всього дня ми навчались і працювали з молоддю, намагались донести їм проблеми інших людей. Сподіваємось, що з такої молоді загартуються і виростуть справжні волонтери нашого суспільства.

Неля Ковалюк,
представник НАІУ в
Житомирській області.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.