Харків Палац – готель «без бар’єрів»

Харків Палац – готель «без бар’єрів»
12 Червня 2012
Друкувати цю новину

Харків Палац - готель «без бар'єрів»Готель «Харків Палац» визнаний найбільш комфортним і сприятливим готелем в Харкові для людей з обмеженими можливостями – про це свідчить перемога готелю в конкурсі «Заклад без бар’єрів» в номінації «Заклад розміщення». Конкурс був ініційований і проведений Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України в рамках Міжнародного проєкту UEFA «EURO 2012: Respect Inclusion – Football with no limits» за підтримки Центру доступу до футболу в Європі, під патронатом комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів, осіб з інвалідністю, Національного агентства з підготовки до Євро-2012.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу з 4 українських міст, що приймають Євро-2012, пройшла в Києві 5 червня в приміщенні Федерації футболу України. Почесними гостями церемонії стали Маркіян Лубківський, Олексій Михайличенко, Володимир Мунтян.

Головною метою конкурсу є сприяння створенню безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю у всіх сферах життєдіяльності, в тому числі під час футбольної дії чемпіонату Євро-2012 для всіх уболівальників без винятку.

Готель «Харків Палац» спроєктований з урахуванням новітніх технологій і сучасних світових стандартів, він відповідає всім вимогам для комфортного проживання та перебування людей з обмеженими можливостями. У цьому переконалася харківська команда Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, яка за допомогою волонтерів проводила аудит. При вході в готель, ліфти та ресторани відсутні пороги, забезпечуючи вільний доступ у номери та ресторани, є спеціально обладнані кімнати та вбиральні кімнати. У «Харків Палаці» всі гості без винятку будуть відчувати себе комфортно і відчувати турботу про себе.

Прем’єр Готель

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: