Івано-Франківська влада підтримала Асоціацію ветеранів та осіб з інвалідністю

10 Липня 2013 Друкувати цю новину

Івано-Франківська влада підтримала Асоціацію ветеранів та осіб з інвалідністюКомісія з питань оренди нежитлових приміщень територіальної громади м. Івано-Франківська вирішила продовжити термін оренди приміщення по вулиці Вовчинецькій 127 для Асоціації ветеранів та осіб з інвалідністю.

Про це мовилось на засіданні у першого заступника Івано-Франківського міського голови Зіновія Фітеля, повідомляє «Бліц-Інфо».

В кінці липня договір оренди у асоціації закінчується, у зв'язку з цим хореографічна школа, яка розміщена у тому ж приміщенні хоче забрати його у осіб з інвалідністю. Таким чином розширивши своє приміщення на 18м2.

За словами Зіновія Фітеля, влада шукала альтернативу даному приміщенню для ветеранів та осіб з інвалідністю, але поки що її немає.

Наразі комісія вирішила віддати приміщення Асоціації ветеранів та осіб з інвалідністю до кінця року, а за цей час чиновники обіцяють підшукати оптимальний варіант.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.