Історії працевлаштування безробітних Волині. Реалізувала себе та досягла професійного успіху

6 Квітня 2016 Друкувати цю новину

Історії працевлаштування безробітних ВолиніПо-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети, людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. З різних причин деяким людям це не вдається.

Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю. Трудова діяльність для них є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, не замикатись у собі, подолати розчарування та самотність, додає впевненості. Тому доступ людей з інвалідністю до зайнятості є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому.

Для того, щоб допомогти людям з особливими потребами знайти своє місце у суспільстві та реалізувати себе у професійній сфері, спеціалісти Ковельського міськрайонного центру зайнятості організовують та проводять Дні відкритих дверей, ярмарки вакансій. Питання щодо працевлаштування людей з інвалідністю розглядаються на семінарах з усіма зацікавленими сторонами.

Коли хочеш чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч. Світлана Мірук, інвалід ІІІ групи по зору, змушена була звільнитися з попереднього місця роботи. Та це ніяк не змогло зупинити Світлану Олексіївну перед бажанням бути зайнятою. Звернувшись до Ковельського міськрайонного центру зайнятості, вона отримала інформацію про актуальні вакансії, взяла участь в інформаційному семінарі з загальних питань зайнятості та стану ринку праці, семінарі з техніки пошуку роботи, опрацьовувала можливі джерела інформації про вільні робочі місця, спілкувалась з роботодавцями. А крім того, як зазначила сама Світлана Олексіївна, послуги їй надавав кваліфікований, відповідальний, тактовний спеціаліст центру зайнятості.

І результат не забарився, бо хто шукає, той обов’язково знаходить. Сьогодні вона з задоволенням працює у дошкільному навчальному закладі «Ромашка» в селі Кричевичі Ковельського району медичною сестрою. У своїй роботі здійснює постійний контроль за станом здоров’я дітей, проведенням обов’язкових медичних оглядів дошкільників, профілактичних щеплень, надає невідкладну медичну допомогу вихованцям у разі гострого захворювання або травми, здійснює контроль за організацією та якістю харчування. І, саме, завдяки роботі з дітьми відчуває себе потрібною і успішною.

Ковельський МРЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.