Історії працевлаштування безробітних Волині. Давнє захоплення стало ідеєю для власного бізнесу

4 Березня 2015 Друкувати цю новину

PM791image002Поштовх впевненості до заняття власною справою отримала у стінах Іваничівського районного центру зайнятості колишній держаний службовець, інвалід ІІ групи, Лілія Олександрівна Дехтярук. Переглядаючи вакансії з метою пошуку роботи, відвідуючи заходи для осіб з інвалідністю та семінари для потенційних підприємців, тренінги, де отримала додатковий багаж знань, все більше упевнювалась у тому, що варто спробувати свої сили саме у бажаному напрямку власної організації.

Маючи за плечима величезний досвід, пропрацювавши на постійній основі 25 років головним архітектором, Лілія Дехтярук реалізувала свої задуми організацією власної справи – вирощуванням печериць. Це стало повною протилежністю тому, чим вона займалася усі ці роки, але відтворювало давнє захоплення. Адже багато хто знає, що Лілія Олександрівна – затятий грибник. І в осінню пору вона часто буває в лісі: збираючи різного виду гриби для сушки, засолки, консервації, ліків, приготування різноманітних страв, якими ласують і рідні, і друзі.

Лілія Дехтярук, як активний учасник заходу «Ефективність ведення сільського господарства в рамках проєкту «Зимова агрошкола» за участю представника обласного учбового центру АПК Рокині, зрозуміла: а чому б не гриби? А також і те, що варто зайнятися справою, близькою до душі, – вирощування шампіньйонів, адже цей вид грибів можна вирощувати в домашніх умовах.

З успіхом захистила свій бізнес план за темою: «Вирощування та реалізація грибів-шампіньйонів. Її мрія - розширення виробництва на основі сімейного бізнесу. Придбала для того усе необхідне: грибний міцелій, контейнери, автоматизоване зрошування у спеціальному приміщенні з відповідним температурним режимом. Залучила до цієї справи родину, поступово налагоджує збут продукції. Із задоволенням займається цією справою, а свої уміння передає внукам.

Лілія Олександрівна – щира, надзвичайно привітна, красива жінка. З доброзичливою посмішкою зустрічає кожного, хто трапляється їй на шляху. Спілкуючись з нею, відчуваєш душевне тепло, а її поради щодо вирощування грибів стануть у нагоді тим, хто цікавиться грибництвом.

Вона ж вдячна спеціалістам центру зайнятості за фахову допомогу, надання інформації, за активну підтримку у залученні до самозайнятості.

Бажаємо їй успіхів у власному старті!

Волинський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.