Інваліди у Вінниці можуть стати візажистами, флористами та турменеджерами

28 Липня 2015 Друкувати цю новину

2881У Вінниці інваліди різних нозологій мають можливість безкоштовно отримати низку професій, - повідомляє Вінниця.depo.ua із посиланням на vlasno.info

Спеціалізованих навчальних закладів для людей з обмеженими можливостями в місті над Бугом і Вінницькому районі - чотири. Молодь навчають у Вороновицькому ПТУ №1 та Вінницькому міжрегіональному ВПТУ. Юнаки і дівчата з вадами слуху там опановують фах електромеханіків, хворі на ДЦП - різними спеціальності. У вінницькому УТОГу люди з вадами слуху отримують професію швачки.

Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації осіб з інвалідністю "Поділля" навчає людей від 16 років і старше, навіть пенсійного віку. В ньому можна отримати 21 професію, зокрема бухгалтера, агента з організації туризму, взуттьовика, візажиста, флориста, оператора котельні тощо. Навчають тут і незрячих, і глухих. Причому центр професійної реабілітації осіб з інвалідністю "Поділля" забезпечує своїх вихованців безкоштовним гуртожитком, триразовим харчуванням і доглядом досвідчених лікарів.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.