Інвалідність не обмежує право на працю

27 Липня 2015 Друкувати цю новину

PM840image00216 липня в приміщенні Цінівської сільської ради Рожнятівським районним центром зайнятості проведено семінар з роботодавцями на тему: "Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі для осіб з особливими потребами. Компенсація Єдиного внеску".

На семінарі перелічено послуги, які надаються державною службою зайнятості роботодавцям. Особливу увагу приділено питанню створенню робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Адже це один із шляхів розвитку району, а також економічного зростання роботодавця. Суттєвою підтримкою з боку центру зайнятості у напрямку збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця. Кожен роботодавець мусить розуміти, що серед професіоналів різного рівня кваліфікації можуть бути люди з інвалідністю, які хочуть і можуть працювати. Часто роботодавці не докладають зусиль щодо виконання встановленого нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, не виявляють бажання скористатися дотаційними коштами Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю для створення спеціальних робочих місць для громадян з вадами здоров’я. Тільки плідна співпраця центру зайнятості та роботодавців принесе бажані результати і стане джерелом благополуччя людей з особливими потребами.

Ми маємо надію, що ті роботодавці, які планують розширяти масштаби свого бізнесу, сьогодні підрахують вигідність цієї пропозиції служби зайнятості, а вже завтра ми будемо співпрацювати разом.

Івано-Франківський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.