«Інвалідність – не крок назад, а нові можливості»

16 Квітня 2019 Друкувати цю новину

У сучасних умовах знайти роботу – задача складна, ще більше ускладнення виникають у людини, яка має інвалідність.

З проблемою пошуку роботи зіткнувся і Олександр Миколайович, учасник бойових дій, людина з інвалідністю 3 групи. Звернувшись до Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, він прагнув знайти роботу за станом здоров’я та відповідно до рекомендацій Індивідуальної програми реабілітації.

Під час перебування на обліку Олександр відвідував всі запропоновані групові заходи служби зайнятості, жваво цікавився новими вакансіями, не раз відвідував роботодавців, завжди прислухався до рекомендацій та порад фахівців служби зайнятості.

Цілеспрямовані зусилля як особистого консультанта, так і безробітного, нарешті дали свої позитивні результати. ТОВ «Термопром» повідомило про вільне робоче місце на посаду комірника і після співбесіди фахівця служби зайнятості з роботодавцем пана Олександра направили на підприємство. Роботодавець із задоволенням взяв на роботу цілеспрямовану і відповідальну людину.

«Я ніколи не думав, що людина з інвалідністю може так швидко знайти гідну роботу. Дуже вдячний фахівцям служби зайнятості за консультації та підбір вакансії, тепер я зможу швидко влитися у трудове життя. Інвалідність – не крок назад, а нові можливості», - зауважив Олександр Миколайович.

Особиста наполегливість та співпраця зі службою зайнятості допомогли безробітному повернутись до професійного життя та отримати довгоочікувану роботу, а підприємству – добропорядного робітника.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.