Інваліди, яких проігнорував Янукович, в міжнародний день перекрили дорогу (фото)

6 Грудня 2012 Друкувати цю новину

Інваліди, яких проігнорував Янукович, в міжнародний день перекрили дорогуУ Міжнародний день осіб з інвалідністю близько 50 осіб з інвалідністю на знак протесту перекрили рух по дорозі до реабілітаційно-спортивного центру на Західній Україні.

Про це "Українській правді" повідомили організатори акції.

"Проведення цього дня переслідує мету сприяти кращому розумінню пов'язаних з людини з інвалідністюми проблем ... Чи надає цей день імпульс для української влади? Або цей день в Україні стає вже звичною показухою? На жаль, поставлені питання мають скоріше риторичний характер ...", - зазначили представники руху осіб з інвалідністю.

"Ми змогли переконатися в цьому і в цьому році, коли відвідали показовий захід на честь цього дня в Українському домі. Якщо в попередні роки в цей день можна було побачити президента і прем'єра, то в цьому році і такого навіть показового варіанту від керівництва держави, на жаль, не сталося ", - йдеться в їх заяві.

На знак протесту в селі Верхнє Львівської області, де розташовано західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту осіб з інвалідністю, інваліди перекрили рух дорогою.

"Зі справжнім криком душі виступили більш як 50 громадян з інвалідністю з різних куточків України - з вадами зору, в колясках, з вадами слуху, які перегородили повністю розбиту трасу, що веде до унікального об'єкту з паралімпійської підготовки і реабілітації осіб з інвалідністю, адаптації їх у суспільстві та настрою на незалежне життя ", - зазначили активісти.

"До цього центру не може дістатися не лише людина з інвалідністю, а й здорові люди", - додали учасники акції, серед яких керівник Львівського фонду реабілітації осіб з інвалідністю Ярослав Грибальський, багаторазова паралімпійська чемпіонка Олена Юрковська та координатор програм Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Володимир Азін.

Вони уточнили, що "про центр доповідали президенту як про унікальний паралімпійський інститут, з яким пов'язані надії на досягнення наших паралімпійців на майбутній зимовій Паралімпіаді".

"Але поки наші паралімпійці змушені тренуватися в Фінляндії: там де і дороги хороші, і ставлення до людей з інвалідністю не таке, яке є в українській державі по відношенню до тих людей, які здобувають перемоги українського спорту", - вказали активісти.

Українська правда + Фото

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.