Інваліди від путівок не відмовлялися, за них хтось інший відпочив

Інваліди від путівок не відмовлялися, за них хтось інший відпочив
7 Травня 2014
Друкувати цю новину

Інваліди від путівок не відмовлялися, за них хтось інший відпочивПрокуратурою Суворовського району міста Херсон в порядку нагляду за додержанням законів проведено перевірку дотримання службовими особами Управління праці та соціального захисту Суворовської районної у м. Херсоні ради вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Перевіркою встановлено, що станом на 20.02.2014 на обліку в управлінні перебуває 244 інваліди загального захворювання та інваліди з дитинства.

Перевіркою обліку осіб, які бажають отримати путівку на санаторно-курортне лікування, встановлено, що службовими особами управління фіксується відмова від путівки особами, черга яких надійшла для отримання санаторно-курортної путівки, без будь-якого письмового підтвердження самої особи про таку відмову.

Вибірковою перевіркою встановлено, що 2 особи із вказаного переліку фактично не відмовлялись від надання останнім санаторно-курортних путівок.

Вказані порушення вимог нормативно-правових актів можуть призвести до порушення черговості отримання санаторно-курортних путівок та спричинення соціальної напруженості серед вказаної категорії громадян.

У зв’язку з цим, прокуратурою Суворовського району м. Херсона внесено подання до Суворовської районної у м. Херсоні ради про усунення порушень законодавства, причин і умов, які їм сприяли, а також притягнення до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання своїх посадових обов’язків, внаслідок чого допущені вказані порушення, головного спеціаліста відділу з питань соціального захисту населення управління, відповідальної за облік пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які потребують санаторно-курортного лікування.

За результатом розгляду Суворовською районною у м. Херсоні радою подання задоволене.

Херсонщина за день 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: