Інваліди просять захистити їх від директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

11 Березня 2013 Друкувати цю новину

Понад 7 років діє життєво важлива для всіх громадян з інвалідністю програма таборів реабілітації, яку ініціювали інваліди України на виконання Закону «Про реабілітацію осіб з інвалідністю». Програма допомагала людини з інвалідністюм шляхом фізкультурно-спортивної реабілітації здобути навички незалежного життя, навчитись пристосовуватись до тих бар’єрів, які перед нами ставить наше суспільство... Однак зараз виникла така критична і кричуща ситуація, що ця програма, яка ефективно працювала для осіб з інвалідністю, фактично знищується на наших очах… 

Чи знає Міністр соціальної політики, що «крутий дядько» від бізнесу Ігор Забокрицький, який призначений нею керівником Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю (з її передвиборчого списку), запросто викидає осіб з інвалідністю з реабілітації, з того всього, що є їхнім життям?!! Саме він зараз зриває проведення таборів реабілітації для Вінницького, Волинського, Закарпатського, Івано-Франківського, Харківського, Чернігівського та Львівського регіонів. А це і наші кошти, і наш час, і наші плани, і наше відновлення – це НАШЕ ЖИТТЯ!!!!

Ми, інваліди з різними ураженнями, планували брати участь у таборах реабілітації і були уже у списках по областях,  ми за ОСТАННІ КОПІЙКИ придбали квитки зі своєї мізерної пенсії, які ми зараз просто втратили, адже нашу реабілітацію відмінив директор Фонду осіб з інвалідністю... Чи знає бізнесмен Забокрицький, який прийшов з прибуткового бізнесу і «сів» на гроші осіб з інвалідністю, що 250 гривень на квиток для людини з інвалідністю – шалені кошти?

Вже два тижні інваліди чекають підпису на реабілітаційні заходи, що фінансуються з Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, великого бізнесмена, який сидить на грошах осіб з інвалідністю. Чи знає пані Королевська, як працює її новопризначений бізнесмен в соціальній сфері – директором Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю?! Чи знає прем’єр-міністр України, що програма, яка успішно діяла понад 7 років, фактично зривається діями невідомого недолугого, але тепер впливового керівника інвалідськими грошима? Пані Королевська, рятуйте нас від Вашого новопризначенця!!! Вирішення соціальних проблем осіб з інвалідністю потребує чесних, добросердечних та розуміючих соціальну сферу людей, державницьких людей, які не знищують державні соціальні програми!!!!

Всім зрозуміло, що руйнувати-не будувати… Так навіщо руйнувати те, що будувалось протягом багатьох років і успішно працює зараз в Україні?!! Звертаємось до Уряду, до Прем’єр-міністра Миколи Азарова, до Міністра соціальної політики Наталії Королевської та до голови Комітету Верховної Ради України Валерія Сушкевича: зупиніть руйнування системи реабілітації осіб з інвалідністю, захистіть нас, людей зі інвалідністю, від директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю!!!

 

Ярослав Грибальський, голова правління Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю “Група активної реабілітації» (ВГОІ «ГАР»), м.Львів, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку)

Олег Колпаков, інструктор активної реабілітації ВГОІ «ГАР», м. Керч, АР Крим, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку)

Ірина Твердохліб, інструктор активної реабілітації ВГОІ «ГАР, м. Полтава, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку)

Олександр Сухан, інструктор активної реабілітації ВГОІ «ГАР, м. Мукачеве, Закарпатська обл., (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку)

Валерій Темнеков, інструктор активної реабілітації ВГОІ «ГАР», м. Євпаторія, АР Крим, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку)

Володимир Азін, вик.директор ВГОІ «ГАР, м. Київ, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку)

Олег Лепетюк, асоціація незрячих юристів, м. Харків, (інв..1-гр. зору)

Володимир Кушко, інструктор АР, м. Хмельницький, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку) 

Уляна Смирнова, інструктор АР, м. Київ, (інвалід 1-ї гр.., пересувається в кріслі-візку) 

Богдан Мойса, ГО «Генерація активної дії», м. Луцьк, (інв..1-гр. зору).

 

 

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.