Інвалідам пропонують компенсації за бензин і ремонт автомобілів

14 Травня 2013 Друкувати цю новину

Інвалідам пропонують компенсації за бензин і ремонт автомобілівНардепи пропонують виплачувати грошові компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату.

Про це говориться у проекті закону № 2796 “Про внесення змін до Закону України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні“ щодо приведення виплат грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів осіб з інвалідністю у відповідність до сучасних тарифів та цін”.

Діюче законодавство встановлює компенсацію на обслуговування людини з інвалідністюми свого автотранспорту — 192 гривень при нинішніх цінах на бензин, ремонт і обслуговування автомобілів і складається ситуація, коли громадяни з інвалідністю вимушені відмовитися від автотранспорту.

Тому відповідно, законопроект вносить зміни до чинного законодавства України, а саме до закону “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” щодо приведення виплат грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів осіб з інвалідністю у відповідність до сучасних тарифів та цін.

Згідно прогнозів нардепів, прийняття зазначеного закону допоможе самореалізації осіб з інвалідністю та їх суспільній інтеграції.

Мелитопольские ведомости

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук