Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства

21 Жовтня 2015 Друкувати цю новину

В межах діяльності проекту IDEAS – «Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства”, що фінансується Європейською Комісією та Британською Радою і здійснюється у шести країнах: Азербайджані, Вірменії, Грузії, Йорданії, Лівані та Україні 6-7 жовтня в м. Баку відбувся тренінг для працівників аеропорту, авіакомпанії посадових осіб, які приймають рішення щодо надання послуг пасажирам.

Зацікавленість азербайджанської команди темою надання якісних послуг пасажирам в аеропорту та на борту літака було невипадковою. В межах реалізації проекту представникам громадянського суспільства, посадовим особам, журналістам довелось відвідувати країни – учасниці проекту. Для багатьох людей з інвалідністю перше враження від країни складається вже в аеропорту: як спрацювала служба супроводу, наскільки фізично є доступний сервіс, чи є доступний транспорт і т. д. Ми були приємно враженні, коли учасники з інших країн відмітили гарну роботу служби супроводу в аеропорту «Бориспіль».

Реалізації даного трирічного проекту показала, що Національна Асамблея осіб з інвалідністю України має гарні напрацювання з питань співпраці з державними інституціями щодо реалізації питань доступності, в тому числі транспортної та підготовки персоналу в даній сфері. Тому, представники Азербайджану і запросили двох тренерів проекту Ларису Байду та Володимира Азіна поділитись своїм досвідом роботи.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.