Інклюзивна освіта – шлях до рівних можливостей

Інклюзивна освіта – шлях до рівних можливостей
27 Вересня 2013
Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України та Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм “Відкриті серця” провели 18-20 вересня цього року у м. Вінниця обласний семінар-нараду для представників місцевих органів влади, громадських об’єднань осіб з інвалідністю, управлінь освіти, психолого-медико-психологічних консультацій, навчальних закладів на тему: “Інклюзивна освіта – шлях до рівних можливостей”.

Головною метою заходу було вирішення проблем щодо навчання дітей з особливими потребами на рівні із своїми однолітками та надання ім можливості отримання якісної освіти.

Саме спільна участь у заході представників державних установ і громадських об’єднань та батьків дітей з інвалідністю, з’ясування суті перешкод в інклюзивному навчанні та відпрацювання шляхів їх подолання, дає змогу сподіватись на прискорення впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах.

Під час семінару учасникам була надана інформація щодо впровадження інклюзивного навчання, представлений інноваційний вітчизняний та міжнародний досвід у цій сфері.

www.dsiv.gov.ua

  Категорія: