«Інклюзивна освіта: крок за кроком»

by sancho | 15 Квітня 2014 07:33

«Інклюзивна освіта: крок за кроком»«Інклюзивна освіта: крок за кроком» - проєкт міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку.

Мета проєкту - покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.

Проєкт реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».

Основна мета проєкту – покращити рівень підтримки дітей з особливими потребами в умовах загальної дошкільної та початкової освіти; підвищити рівень компетентності батьків, які виховують таких дітей, посилити спроможність педагогів та викладачів системи післядипломної педагогічної освіти та підвищити рівень компетентності місцевих управлінь освіти щодо інклюзивної освіти. Участь у проєкті беруть Рівненська, Черкаська, Вінницька, Луганська області та місто Київ.

У рамках реалізації проєкту на Рівненщині було підписано меморандум про співпрацю між Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» та управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Ним передбачається створення Інклюзивного ресурсного центру, проведення тренінгів для педагогів, батьків та викладачів, а також видання посібників з питань інклюзивної освіти.

Втілюватиметься проєкт до лютого 2015 року.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

Source URL: https://naiu.org.ua/inklyuzivna-osvita-krok-za-krokom/