«Інклюзивна освіта: крок за кроком»

15 Квітня 2014 Друкувати цю новину

«Інклюзивна освіта: крок за кроком»«Інклюзивна освіта: крок за кроком» - проект міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку.

Мета проекту - покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.

Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».

Основна мета проекту – покращити рівень підтримки дітей з особливими потребами в умовах загальної дошкільної та початкової освіти; підвищити рівень компетентності батьків, які виховують таких дітей, посилити спроможність педагогів та викладачів системи післядипломної педагогічної освіти та підвищити рівень компетентності місцевих управлінь освіти щодо інклюзивної освіти. Участь у проекті беруть Рівненська, Черкаська, Вінницька, Луганська області та місто Київ.

У рамках реалізації проекту на Рівненщині було підписано меморандум про співпрацю між Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» та управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Ним передбачається створення Інклюзивного ресурсного центру, проведення тренінгів для педагогів, батьків та викладачів, а також видання посібників з питань інклюзивної освіти.

Втілюватиметься проект до лютого 2015 року.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.