Ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

1 Березня 2017 Друкувати цю новину

Одеса приєднується до Всеукраїнського форуму "Батьки за раннє втручання". Захід організовано в рамках проєкту ЄС «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Проєкт запроваджують Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) як частину програми «Батьки за раннє втручання в Україні». Дивіться відео.

А ви знаєте, що таке раннє втручання і чому воно важливе для гармонійного розвитку родини? ФанРеформ сьогодні на заході, який підтримано Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом "Інститут раннього втручання" (Харків), що є частиною програми «Батьки за раннє втручання в Україні». Розбиратимемось разом! Приєднуйся! (Продовження)

Опубліковано ФанРеформ 1 березень 2017 р.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.