Ініціатива доброти: Як музика допомагає реабілітації людей з інвалідністю

Ініціатива доброти: Як музика допомагає реабілітації людей з інвалідністю
5 Липня 2024
Друкувати цю новину

Підопічним, які перебувають у Центрі соціальної адаптації людей з інвалідністю “Океан Добра”, та дітям разом з батьками з БФ «Серця Неспокійні» подарував радість та гарний настрій запрошений скрипаль Андрій Петров.

Для людей похилого віку та людей з інвалідністю, евакуйованих з гарячих точок, це стало продовженням життя та мрією про майбутнє.

Дітки з інвалідністю отримали маленьку корекційну реабілітацію, адже у сучасній роботі використовують такі методи арттерапії, як музикотерапія.

Загальне фото.

Завдяки проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я» під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України, стало можливим організувати цей захід і подарувати радість та тепло людям.

Ініціатором акції виступила Ольга Волкова, кейс-менеджерка проєкту.

Важливість цього проєкту полягає в забезпеченні доступу осіб з інвалідністю до якісних реабілітаційних послуг, що є критично важливим, особливо в умовах війни. Проєкт спрямований на зміцнення системи охорони здоров’я та покращення якості життя людей з інвалідністю, надаючи їм необхідну підтримку та ресурси для повноцінної інтеграції в суспільство. Завдяки таким ініціативам, як цей концерт, люди з інвалідністю отримують не лише фізичну реабілітацію, але й психологічну підтримку та натхнення для майбутнього.

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.