Інформаційний семінар «Дізнайтесь більше про Фізичну терапію»

12 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Інформаційний семінар «Дізнайтесь більше про Фізичну терапію»

Сьогодні в Києві розпочався дводенний інформаційний семінар «Дізнайтесь більше про Фізичну терапію» в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію», яку проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Мета семінару: поширення інформації щодо регулювання професії фізична терапія, ерготерапія серед неурядових організацій. Інформування про основні складові діяльності фізичного терапевта.

У семінарі брали участь представники неурядових організацій осіб з інвалідністю, організації захисту прав пацієнтів, організації, які здійснюють підбір та забезпечення допоміжних засобів, надавачі послуг з фізичної терапії.

Тренеркою була Марта Резанцева - фізичний терапевт Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного Комітету спорту осіб з інвалідністю України.

Семінар тривав два дні. В перший день учасники ознайомились з історією становлення та реформування послуг фізичної терапії в Україні; з роллю членів реабілітаційної команди, обговорили встановлення цілей на рівні участі та діяльності згідно Міжнародної класифікації функціонування (МКФ), розглянули і обговорили компетенції фізичного терапевта та ерготерапевта в реабілітаційному процесі.  Дізнались основні відмінності реабілітаційного процесу базованого на біопсихосоціальній моделі від  медичної моделі реабілітації.

Більш довідались про втручання фізичного терапевта у роботі з різними нозологіями, дізнались про основи практики заснованої на доказах для користувача послуг, різницю між фізичною терапією та системою лікувальної фізичної культури.

В другий день семінару учасники отримали інформацію про втручання фізичного терапевта у роботі з різними нозологіями, зокрема на прикладі розсіяного склерозу, про підбір допоміжних засобів пересування, а також ознайомились з міжнародними ресурсами для користувачів послуг фізичної терапії.

Учасники семінару були активні, задавали багато питань та відповідали на питання тренерів щодо вже здобутих ними знань.

Аналогічні семінари планується провести наступного року у Львові та Запоріжжі.

Слідкуйте за нашими новинами.

 

Інформаційний семінар «Дізнайтесь більше про Фізичну терапію»

Інформаційний семінар «Дізнайтесь більше про Фізичну терапію»

Захід проводиться в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.