III міжнародний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Рандеву у мами»

9 Грудня 2019 Друкувати цю новину

III міжнародний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Рандеву у мами»

29 листопада 2019 року в приміщенні театру «Будинок клоунів» (вул. Ольгіївська, 23) пройшов III міжнародний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Рандеву у мами».

Фестиваль творчості людей з інвалідністю «Рандеву у Мами» проводиться щорічно до Всесвітнього дня людей з інвалідністю.

У фестивалі взяли участь люди з інвалідністю і не тільки, які займаються творчістю в різних жанрах (поезія, вокал, інструментальне виконання, оригінальні жанри, хореографія) з 15 регіонів України, а також зарубіжні гості з Литви, Білорусь и Молдова.

III міжнародний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Рандеву у мами»

Мета фестивалю - стимулювання розвитку художньої творчості людей з інвалідністю, створення комплексної системи їх соціокультурної реабілітації з використанням засобів культури і мистецтва; популяризація позитивного іміджу людей з інвалідністю в громадській думці і активна їх інтеграція в усіх напрямках життя суспільства. У програмі фестивалю було 83 номера, участь взяли 120 учасників.

Організатор фестивалю - Одеська міська благодійна організація допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти» за підтримки департаментів праці та соціальної політики, культури та туризму Одеської міської ради.

Оксана Зятькова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.