ІІ Всеукраїнський Форум підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та працюючих осіб з інвалідністю України

12 Жовтня 2012
Друкувати цю новину

Всеукраїнське громадське соціально-політичне об’єднання “Національна Асамблея осіб з інвалідністю України” та Всеукраїнська громадська організація “Асоціація підприємців та працюючих осіб з інвалідністю України” виступили співорганізаторами ІІ Всеукраїнського Форуму підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та працюючих осіб з інвалідністю України.

Під час заходузаплановано обговоренняактуальних питань надання державної допомоги підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю у вигляді пільг з оподаткування та фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, отримання державного замовлення, створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю та винайдення шляхів подальшого розвитку соціальних підприємств в Україні.

До участі у форумі запрошені народні депутати України, Національний кореспондент Міжнародної організації праці в Україні, представники Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Державної податкової служби України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України, Комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, директори підприємств та лідери  громадських організацій осіб з інвалідністю.

За результатами обговорення будуть внесенні законодавчі пропозиції щодо покращення становища підприємства ГОІ: в частині державного замовлення, 8%  власних витрат, а також пропозиції до Податкового кодексу в частині ПДВ. Заплановано представлення та обговорення законопроєкту народного депутата України О.Фельдмана  “Про соціальні підприємства”.

 Запрошуємо  директорів підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю, керівників ГОІ, людей з інвалідністю з числа підприємців та всіх зацікавлених до участі у роботі форуму, який відбудеться 22 жовтня (понеділок) 2012 року об 11.00 (реєстрація з 10.00) в приміщенні готелю «Козацький» за адресою вул. Михайлівська 1/3 (метро  ст. Майдан Незалежності), конференц-зала  № 3.

  Категорія: