IFES розробив соціальні відеоролики, присвячені темі виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні

IFES розробив соціальні відеоролики, присвячені темі виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні
31 Березня 2017
Друкувати цю новину

В рамках зусиль, що стосуються підтримки забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та привернення уваги до цього питання, IFES було розроблено три соціальні відео ролики – «Вибір» (з субтитрами англійською), «Громада» (з субтитрами англійською) та «Два життя» (з субтитрами англійською). Ці відео ролики були створені з метою привернення уваги громадськості до проблем позбавлення прав та виключення ВПО з виборчих процесів України.

Ці соціальні ролики також були оприлюднені на офіційній Facebook сторінці та YouTube каналі IFES. Ця ініціатива була реалізована за підтримки уряду Великої Британії. Вона є складовою постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та Посольством Великої Британії в Україні.

З 1994 року IFES відіграє значну роль у просуванні проведення виборчої, адміністративної та правової реформ в Україні. Разом з Центральною виборчою комісією (ЦВК), Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) і неурядовими партнерами, IFES сприяє діалогу щодо реформи виборчої системи, підвищує спроможність місцевих організацій громадянського суспільства, впроваджує найкращі практики у сфері підготовки членів виборчих комісій, а також сприяє реалізації в Україні критично важливих реформ політичного фінансування. Аналізи і коментарі, підготовлені IFES та партнерами з числа представників громадянського суспільства є джерелом інформації з виборчої тематики як для національних, так і для міжнародних зацікавлених сторін.

  Категорія: