«Хвороба випереджає, але я мушу бути першою»: з життя Свети, яка хворіє на розсіяний склероз

10 Вересня 2020 Друкувати цю новину

Рік тому ми розповідали історію Світлани Форостяної, яка бореться з невиліковною хворобою — розсіяним склерозом.
Ми просили вас допомогти зібрати гроші на її лікування. Ви це зробили. І тепер ми знову прийшли до Свети, щоб подивитися на результат ваших старань. 

— Ми-хай-ло, — вітається Світлана, коли я заходжу до неї в кімнату. Вона сидить в інвалідному візку і дивиться прямо на мене. Вперше і востаннє ми бачилися з нею майже рік тому. Того дня, поки її мама Анна Михайлівна розповідала про захворювання дочки, Світлана безпорадно і мовчазно лежала в ліжку. 

— Світлано, радий бачити, що вам стало краще. Як ваші справи? — сідаючи на диван навпроти, запитую стару знайому. Очікую, що відповідь буде: «Добре». Адже під час нашої минулої зустрічі Світлана ледве могла зв’язати кілька слів, майже нічого не пам’ятала, погано бачила, а її тіло безперервно здригалося від сильного тремору. Тепер же переді мною, що дуже важливо, сиділа, а не лежала інша людина: зір покращився, тремор послабшав, Світлана пригадала чимало подій зі свого минулого, і навіть мене, якого бачила лише раз. 

Джерело https://vn.20minut.ua/lyudi/hvoroba-viperedzhae-ale-ya-mushu-buti-pershoyu-z-zhittya-sveti-yaka-hv-11128147.html?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=newsletters

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.