Громадським організаціям осіб з інвалідністю підтверджено право на податкові пільги

27 Березня 2015 Друкувати цю новину

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан провів засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та громадських організацій осіб з інвалідністю у Запорізькій області, в якій взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, головного управління Державної фіскальної служби в Запорізькій області, обласного центру зайнятості, обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Державної фінансової інспекції в Запорізькій області, громадськості.

foto

На порядок денний було винесене єдине питання - визначення доцільності надання дозволу на отримання пільг з оподаткування на прибуток та на додану вартість окремим підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю: «Гудзон» Бердянського міського осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації осіб з інвалідністю з вадами зору «Генерація успішної дії», «АСТРИ» Запорізької міської громадської організації по трудовій реабілітації осіб з інвалідністю «Спільна справа», «Агропристань» всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «ВЕЛІД» та «Бердянська трикотажна» Бердянської міської громадської організації осіб з інвалідністю.

Пільги  цим підприємствам надаються щорічно, з початку кожного року треба лише пройти повторну процедуру розгляду запиту громадських організацій осіб з інвалідністю щодо надання їм дозволу користуватися цими перевагами.

Ігор Мещан поінформував членів комісії про діяльність підприємств та виступив з пропозицією задовольнити запити громадських організацій осіб з інвалідністю щодо надання їм податкових пільг.

За результатами засідання члени комісії одностайно проголосували за надання підприємствам пільг з оподаткування на прибуток та на додану вартість. Голові облдержадміністрації рекомендовано надати дозвіл на право користування цими пільгами.

Запорізька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.