Хрещатик стає доступнішим для громадян!

Хрещатик стає доступнішим для громадян!
1 Квітня 2017
Друкувати цю новину

Шановний Віталіє Володимировичу!

Від імені Всеукраїнського громадського об‘єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» висловлюємо Вам свою повагу, та інформуємо про наступне:

В місті  Києві на вул. Хрещатик, за кошти інвестора,  були встановлені світлофорні пристрої з метою забезпечення наземного пішохідного переходу, що буде використовуватись пішоходами з маломобільних груп населення. На перетині вул. Б.Хмельницького з вул. Хрещатик та через вул. Б.Хмельницького забезпечено архітектурну та транспортну доступність. Це стало результатом громадського обговорення та на виконання рішення Київського міського Комітету доступності. Також це стало позитивним прикладом цивілізованого підходу міської влади до потреб маломобільних користувачів – мешканців та гостей столиці України.

Особливо знаковою ця подія є напередодні проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017». Така ініціатива знайшла повну підтримку серед громадських організацій ветеранів, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та всіх небайдужих громадян, що хочуть бачити м. Київ дійсно європейською столицею.

Вдячні за  розуміння та співпрацю.

За дорученням киян з інвалідністю та їх організацій.

З повагою,
Генеральний секретар
В.Назаренко

  Категорія: