Гранти на реалізацію програми з громадського моніторингу послуг, які надаються Міністерством юстиції України

by Наталія | 25 Червня 2015 10:36

Vertical_web_UA5[1]Проєкт «Справедлива, незалежна та відповідальна судова влада України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) (Проєкт USAID «Справедливе правосуддя) оголошує  конкурс на виконання проєкту для реалізації діяльності, пов’язаної з громадським моніторингом надання адміністративних послуг Міністерством юстиції України.

Метою діяльності за цією грантовою програмою є покращення якості надання послуг та зміцнення довіри та впевненості громадськості в послугах, які надаються державними органами. Рекомендується впроваджувати заходи в таких пілотних регіонах як Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та м. Київ, але географію діяльності можна змінювати за результатами переговорів.

В рамках програми грантів буде надано від 1 до 5 грантів. Рівень фінансування кожного гранту визначається з розрахунку від 170 000,00 до 230 000,00 грн. на кожен із зазначених вище регіонів та до 127 000,00 грн  на м. Київ.

Орієнтовний початок виконання проєктів – 1 вересня 2015 року, тривалість – 7 місяців.

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні на нашому сайті: http://www.fair.org.ua//index.php/index/tender_single/121

Запрошуємо Вас до участі. Звертаємо увагу, що термін подання заявок - 22 липня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проєкту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну. Прохання обов'язково вказувати номер конкурсу, на який подаватимете заявку.

Проєкт USAID "Справедливе правосуддя"

Endnotes:
  1. [Image]: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2015/06/Vertical_web_UA5.jpg

Source URL: https://naiu.org.ua/hranty-na-realizatsiyu-prohramy-z-hromadskoho-monitorynhu-posluh-yaki-nadayutsya-ministerstvom-yustytsiji-ukrajiny/