Грантовий конкурс «Врахування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформуванні судової влади в Україні»

29 Травня 2015
Друкувати цю новину

sudiПроєкт USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій, метою якого є підвищення інтегрування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформу судової системи України.

У межах цієї Грантової програми Проєкт USAID «Справедливе правосуддя» планує надання до 2 грантів на (1) дослідження врахування ґендерно-чутливого підходу в судовій системі та (2) моніторинг судових рішень щодо захисту від ґендерної дискримінації, спрямований на застосування українського законодавства та міжнародних документів.

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні на нашому сайті: http://www.fair.org.ua//index.php/index/tender_single/113

Запрошуємо Вас до участі. Звертаємо увагу, що термін подання заявок – 22 червня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проєкту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну. Прохання обов’язково вказувати номер конкурсу, на який подаватимете заявку.

Проєкт USAID “Справедливе правосуддя”

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар