HR-форум 2016 «ПОЛІТИКА РІВНОСТІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ»

12 Травня 2016 Друкувати цю новину

Форум – це платформа, на якій зберуться більше 100 HR-рів та топ-менеджерів, з метою обміну досвідом по впровадженню політики рівності та недискримінації на робочому місці, аналізу реальних кейсів успішних українських компаній та обговорення бенефітів, які може отримати компанія від такої політики.

HR-форум 2016 «ПОЛІТИКА РІВНОСТІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ»

Форум відбудеться 24 травня 2016 року в НСК «Олімпійський» з 14.00 год до 19.00 год та крім двох панелей, воркшопів, передбачає також кава-брейки, фуршет та неформальне спілкування.

Модератор: Андрій Куликов – теле- та радіо- ведучий, один із засновників Громадського радіо.

Програма

Форум буде корисним для: HR, топ-менеджерів та осіб, які приймають рішення щодо корпоративної політики компанії, в цілому для українського бізнесу, який слідкує за новими тенденціями ведення корпоративної культури та бажає отримати бенефіти від людського капіталу.

Форум дасть можливість: отримати інформацію щодо кращих кейсів українського бізнес-середовища, які вже мають політику рівності, дізнатися з перших рук що таке дискримінація на робочому місці та як її уникнути, підвищити свою конкурентоздатність на ринку, завести нові знайомства.

Форум організований Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» у співпраці з Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України та Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Генеральний кар’єрний партнер Head Hunter Україна.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

В разі проходження дослідження Український індекс корпоративної рівності вашою компанією – участь безкоштовна.

Без проходження дослідження вартість участі:

  • оплата до 10 травня 2016 року – вартість 300 грн.,
  • оплата після 10 травня 2016 року – вартість 500 грн.

cei.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.