Голосуймо за Євгенія Богодайка – претендента на звання кращого спортсмена місяця МПК

8 Вересня 2014 Друкувати цю новину

Віддаємо свої голоси за Євгенія Богодайка - претендента на звання кращого спортсмена місяця Міжнародного паралімпійського комітету!!! Він справді - кращий!!! За підсумками чемпіонату Європи-2014 з плавання його визнано найкращим спортсменом цього міжнародного спортивного форуму. Підтримаємо нашого спортсмена - звання найкращого спортсмена місяця Міжнародного паралімпійського комітету - надзвичайно почесно для України! Посилання для голосування: http://m.paralympic.org/

Полтавчанин Богодайко Євгеній - майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, світу з плавання, багаторазовий чемпіон та призер Паралімпійських ігор у Лондоні, найновіше досягнення спортсмена: 7 золотих та 2 срібні медалі чемпіонату Європи з плавання, що пройшов у серпні 2014 в м.Ейндховені, Голландія.

Додатково: У Жені - вроджена відсутність частини руки. Але це не завадило йому бути авторитетом для багатьох своїх ровесників. Євгена жартома називають людиною-амфібією, його мати згадує: ще зовсім маленьким Женю неможливо було витягнути з моря, а всі його іграшки були тільки для води.

Та спортивну кар'єру хлопець розпочав з футболу, згодом півроку займався карате. А в басейн майбутнього чемпіона 10 років тому привела звичайна фотографія, за якою тренери відібрали дитину до своєї команди. Спочатку було надзвичайно важко - адже Женя, окрім вродженої вади був ще й дуже маленьким і худим. Але хлопчина швидко вразив усіх феноменальною працьовитістю і напором. «Проходив зовсім трошки, відразу ж закохався у плавання. І сказав: «Я тут і жити буду», - каже мати паралімпійського чемпіона Світлана Богодайко.

«Більш працьовитого спортсмена у збірній України точно немає. Тому що у нього порівняно з іншими спортсменами низький зріст. А зріст дуже важливий у плаванні. І всі його результати тільки завдяки його працьовитості», - говорить особистий тренер паралімпійця Ілля Калайда.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.