Харківські паралімпійці – одні з найкращих на чемпіонаті світу

4 Лютого 2015

24838У місті Кейбл (США) з 23 січня по 1 лютого проходив чемпіонат світу з лижних гонок та біатлону. Національній паралімпійській збірній команді України, після команди Росії, вдалось посісти 2 загальнокомандне місце серед 15 країн світу з загальним результатом у 30 медалей, серед яких 9 золотих, 11 срібних та 10 бронзових нагород. Від Харківської області в цих змаганнях приймали участь 5 спортсменів: Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова, Юрій Уткін, Віталій Ситник, Михайло Ткаченко.

Людмила Ляшенко виборола три срібні медалі з біатлону і три срібні та одну бронзову медалі з лижних гонок на різних дистанціях. Оксана Шишкова завоювала дві срібні медалі з біатлону та срібну і бронзову медалі з лижних гонок. Юрій Уткін став бронзовим призером з біатлону на дистанції 15 км та бронзовим призером з лижних гонок в естафеті 4х2,5 км. Загалом харків’яни вибороли 13 медалей різного ґатунку (9 срібних та 4 бронзові) – 11 особистих та дві в естафеті.