Громадські та інші роботи тимчасового характеру – реальна матеріальна підтримка

by Наталія | 3 Лютого 2016 10:08

Громадські та інші роботи тимчасового характеру - реальна матеріальна підтримкаДнями в Жовтневому РЦЗ відбувся семінар для роботодавців з питань організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в 2016 році, у т.ч. – для осіб з інвалідністю. В заході прийняли участь десять роботодавців: АТ «Нікстром», М-Ларинська сільська рада, Коларівськасільська рада, СТОВ «Вікторія», ДПДГ «Еліта», СТОВ «Синтез», ТОВ «Єдині комунальні системи», Полігонівська сільська рада, ТОВ «Агропросперіс-трейд», Первомайська селищна рада.)

Семінар відкрив директор РЦЗ Олександр Глушков, який повідомив присутнім про результати спільної діяльності центру зайнятості і підприємств району щодо сприяння працевлаштуванню громадян (в т.ч. осіб з інвалідністю), посиленню соціального захисту безробітних громадян, висвітлив сучасні тенденції, що відбуваються на локальному ринку праці.

Спеціалісти центру зайнятості розповіли слухачам про порядок організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в 2016 році на території Жовтневого району, ознайомили з нормативно-правовими актами для проведення таких робіт. Присутніх також проінформовано про використання коштів на організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2015 році. Наведено позитивні приклади успішної співпраці Жовтневого РЦЗ з сільськими радами та підприємствами за даним напрямком.

Учасникам семінару було наголошено про зміни в чинному законодавстві про зайнятість, зокрема в наданні компенсації роботодавцям, які створюють нові робочі місця для працевлаштування безробітних; умови проходження професійного навчання за робітничими професіями в ЦПТО ДСЗ, розширення кола осіб, які мають право на отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці за рахунок коштів Фонду ЗДССУВБ та перелік професій і спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер; можливість здійснення навчання (перенавчання) безробітних на замовлення роботодавців та використання електронного кабінету роботодавця.

Увагу слухачів акцентовано на необхідність сприяння працевлаштуванню найбільш вразливих верств населення, які потребують додаткових гарантій, зокрема осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО.

По закінченні заходу О.Глушков підвів підсумки проведеної дискусії та визначив шляхи подальшої співпраці центру зайнятості з роботодавцями, спрямовані на зміцнення кадрового потенціалу підприємств.

Миколаївський РЦЗ

Source URL: https://naiu.org.ua/gromadski-ta-inshi-roboty-tymchasovogo-harakteru-realna-materialna-pidtrymka/