Громадська рада при Держкомтелерадіо

13 Березня 2018 Друкувати цю новину

13 березня 2018 року  НАІУ взято участь у роботі чергового засідання громадської ради при Держкомтелерадіо.

Захід відбувся у приміщенні конференц-зали Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-А). На порядку денному розгляд питання щодо державної підтримки реформованих друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження. Участь у засіданні також брали редактори місцевих комунальних газет.

На разі триває останній рік з трьох, передбаченим чинним законодавством на проведення реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Розпочате у 2016 році формування Зведеного переліку тривало у 2017 році та продовжуватиметься протягом 2018 року. На сьогодні до Зведеного переліку  внесено понад 727 державних і комунальних друкованих ЗМІ.

Відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» Держкомтелерадіо продовжує вести й оновлювати «Зведений перелік об’єктів реформування», здійснювати моніторинг процесу реформування.

За даними Держкомтелерадіо станом на 6 березня з 727 комунальних та державних друкованих засобів масової інформації реформовано 174.

За підсумками засідання громадської ради при Держкомтелерадіо підготовлено пропозиції щодо фінансової підтримки друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження та наголошено на необхідності виконання ЗУ «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук