Громадська акція «Ти зайняв чуже місце»

31 Березня 2017 Друкувати цю новину

В рамках громадської акції «Ти зайняв чуже місце» громадські активісти звернулися до автомобілістів Херсону та гостей міста бути уважним під час паркування біля торговельних розважальних центрів міста. Як відомо, біля таких закладів виділені спеціальні місця для паркування автомобілістів з інвалідністю. Вони розташовані у найближчому місці до входу у заклади і позначені спеціальними знаками та дорожньою розміткою.

Громадська акція «Ти зайняв чуже місце»

Такі місця зроблені для зручності потрапляння у середину будівлі людей з інвалідністю. Але, на практиці, такі місця дуже часто займаються звичайними водіями. Такою поведінкою водії, можливо не свідомо, створюють «незручності» для автомобілістів з інвалідністю.

Активісти продовжать проводити просвітницьку роботу для покращення рівня культури водіїв та їх соціальну компетенцію шляхом поширення листівок із закликом поважати кожного учасника дорожнього руху. Адже культура поведінки на дорозі багато в чому визначає і особистісну культуру водія, як людини.

Організатори заходу висловлюють слова щирої подяки управлінню патрульної поліції м. Херсона за підтримку під час проведення заходу та проведення профілактичної роботи з водіями.

Громадська акція «Ти зайняв чуже місце»

Громадська акція «Ти зайняв чуже місце»

Громадська акція «Ти зайняв чуже місце»

Віктор Булка

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.