Громада селища Доманівка отримала спецавтомобіль для перевезень осіб з інвалідністю

28 Березня 2019 Друкувати цю новину

Громада селища Доманівка отримала спецавтомобіль для перевезень осіб з інвалідністюГромада Доманівки однією з перших в Україні отримала спецавтомобілі для перевезення осіб з обмеженими можливостями в рамках урядової програми. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Дуже радію, що громада селища Доманівка потрапила у число перших п’ятнадцяти громад з усієї країни, які отримали спецавтомобілі для перевезення осіб з інвалідністю. Ще декілька років тому наші селищні і районні громади про таке і мріяти не могли, а зараз, завдяки консолідації зусиль з обласною та державною владою, маємо черговий яскравий приклад позитивних змін у цьому важливому питанні», - коментує Олексій Савченко.

Він також відмітив, що завдяки тому, що в останні декілька років питання доступності підняте на найвищий державний рівень, конкретні результати у напрямку інклюзії є не тільки у великих містах, а й у всіх куточках України.

«Дякую представникам органів місцевого самоврядування селища Доманівка за небайдужість і відповідальність, яку вони взяли на себе і підтримали позицію Президента України Петра Порошенка, та першої леді Марини Порошенко у питанні усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю. Дякую Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману та Міністру соціальної політики Андрію Реві за оперативне придбання та передачу спецавтомобілів на місця», - зазначає голова облдержадміністрації.

Зазначимо, що на Миколаївщині вже працює чотири відповідні служби перевезень людей з інвалідністю: у містах Миколаєв, Южноукраїнськ, Вітовському, а відтепер і в Доманівському районах.

Нагадаємо,  у 2018 році було запроваджено новий напрям щодо стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю, особливо людей на візках. Була розроблена відповідна державна програма із придбання спеціально обладнаних автомобілів (ілюстраційне фото АіФ) для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Завдяки цій програмі, можливість забезпечення спецтранспортом отримали не тільки обласні центри і міста обласного значення, а й сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.