#Grant_talks: Конкурс проектів від ПРООН, ВООЗ, МОП

8 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Спікером ефіру #grant_talks стане координаторка проектів Програми розвитку ООН з питань реформ в соціальному секторі Елена Иванова

Конкурс проектів “Ініціативи із застосування принципів універсального дизайну та доступності”
в рамках Спільної Програми ПРООН, ВООЗ, МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Мета конкурсу: застосувуючи принципи універсального дизайну, сприяти покращенню доступності та зручності середовища, закладів та послуг для використання всіма людьми без обмежень, беручи до уваги потреби маломобільних груп населення.

Передбачено підтримати до 10 ініціатив (проектів) у таких конкурсних категоріях:
· охорона здоров’я (у цій категорії приймаються пропозиції від закладів, що надають екстрену та первинну медико-санітарну допомогу)

· соціальні та реабілітаційні послуги (у цій категорії приймаються пропозиції від НЕстаціонарних закладів та реабілітаційних установ, що надають соціальні та реабілітаційні послуги на рівні громади, у т.ч. для людей з інвалідністю)

· зайнятість (у цій категорії приймаються пропозиції від роботодавців, які створили або планують створити робочі місця не менше ніж для 5 осіб І чи ІІ групи інвалідності)

· інші: нестаціонарні заклади сфери освіти, заклади та об’єкти дозвілля, публічний простір та публічні приміщення, центри громади, ініціативи щодо доступності інформації, предмети та програмне забезпечення, тощо які сприяють залученню та побудовані на принципах універсального дизайну.

У конкурсі можуть брати участь: місцеві органи влади, бюджетні установи, громадські організації, прибуткові організації (лише у конкурсній категорії «зайнятість») з будь яких регіонів України.

Очікується, що середня вартість одного проекту складатиме 125000 грн. включаючи спів-фінансування не менше ніж 30% від загальної вартості проекту внеском організації – грантоотримувача або організації- партнера (як у фінансовій, так і в іншій формі).

Останній термін подання проектної пропозиції – 23:59, 15 грудня 2017 р.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.