Голова Верховної Ради України В.В.Рибак привітав працівників соціальної сфери України з професійним святом

3 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Голова Верховної Ради України В.В.Рибак привітав працівників соціальної сфери України з професійним святомДорогі друзі!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери!

Відзначення цього свята є чудовою можливістю висловити слова вдячності людям, які обрали для себе нелегку, але вкрай шляхетну і важливу справу, що ґрунтується на засадах Добра і Милосердя. Ваша надзвичайно актуальна для будь-якої держави функція – щоденна підтримка тих, хто найбільше цього потребує, насамперед ветеранів, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, інших соціально вразливих категорій громадян.

Сьогодні пріоритетними завданнями української влади є ефективна реалізація соціальної політики, формування стандартів європейського рівня життя, забезпечення гарантій дотримання конституційних прав наших співвітчизників на соціальний захист.

І саме на вас, шановні працівники соціальної сфери, ми покладаємо великі надії, адже від ваших фахової кваліфікованості, чуйності та уміння підставити своє плече іншому, відчути чужий біль залежить доля тисяч українських громадян. Часто саме ви стаєте тими людьми, які не просто допомагають, а й рятують життя. І це викликає величезну повагу в суспільстві.

Цього святкового дня щиро бажаю усім вам міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя, наснаги і нових здобутків в ім'я служіння найвищим гуманістичним ідеалам людства.

Володимир РИБАК

Верховна Рада України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук