ГО “Студена” презентує безкоштовний відеопосібник з протидії цькуванню, який вже 20 травня буде відкрито на освітянській платформі ЕдЕра.

10 Травня 2018 Друкувати цю новину

Зважаючи на поширену необізнаність у вирішенні проблеми цькування та відсутність реально дієвих протоколів щодо протидії цьому явищу, активісти вирішили оформити наявний практичний досвід у безкоштовний посібник, який буде доступний усім зацікавленим. Експерткою виступила Галина Корнієнко - тренерка з питань протидії всім формам дискримінації і ксенофобії у проекті ГО "Донбас СОС".

Наразі, запрошуємо усіх охочих та небайдужих до проблеми першими пройти модуль та поділитися зауваженнями і коментарями із командою розробників.
Експертка курсу допоможе розібратися з такими питаннями: що таке булінґ та як він пов’язаний з поняттями “стереотипи, упередження та дискримінація”; які види цькувань слід розрізняти; як вони призводять до насильства, та чим загрожують в майбутньому.

Щоб отримати доступ на модуль, необхідно заповнити форму:
http://bit.ly/register-bullying

Модуль з протидії цькуванню є частиною онлайн курсу "Недискримінаційний підхід у навчанні ", який буде презентовано вже у липні.

Посилання на промо-ролик відеопосібника:
https://www.facebook.com/ngostudena/videos/1823102047995573/

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук