Геннадій Зубко і Марина Порошенко відкрили у Житомирі гімназію за стандартами Нового освітнього простору

Геннадій Зубко і Марина Порошенко відкрили у Житомирі гімназію за стандартами Нового освітнього простору
3 Вересня 2018
Друкувати цю новину

Ті позитивні зміни, які відбуваються сьогодні в країні мають матеріалізуватися в конкретних проєктах. Житомирська міська гімназія № 3, яка символічно відкривається у День знань, і є тим сучасним проєктом, збудованим за новими стандартами Нового освітнього простору. Це виключно нова якість освіти, яка базується на 4 критеріях – безпека і комфорт дітей, безбар’єрність і доступність, енергоефективність і, саме головне – мотивуючий дизайн і сучасне обладнання.

Про це на відкритті міської гімназії № 3 у Житомирі з дружиною Президента Мариною Порошенко наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Нова якість освіти, яка сьогодні впроваджується в школах – це в першу чергу, перспектива українських дітей на майбутнє. Ми маємо досягати найкращих результатів ЗНО, наші діти мають бути  абсолютно конкурентоздатними з європейськими підлітками не тільки у спорті, а й володіти найкращими знаннями. Ці діти потрібні державі, це майбутнє України», – наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр привітав школярів і учнів Житомирщини з початком нового навчального року та Днем знань. Тільки в цьому році до першого класу житомирських шкіл йде 3570 першачків.

За його словами, дуже важливо, щоб комунальні заклади освіти, які сьогодні створюють Новий освітній простір мали не тільки б яскравий дизайн, енергоефективність і доступність, а мали свою мотивацію. Мінрегіон вже напрацював конкретну маршрутну карту щодо створення інфраструктури НОПів – від мотивуючого дизайну, бренду школи до стандартів безбар’єрності, інклюзії тощо. «Ми постійно моніторимо і вдосконалюємо державні будівельні норми. Тому нам важливий зворотній зв’язок від батьків, дітей, освітян і місцевого самоврядування, яке долучається до впровадження цих змін. Нам важлива думка кожного, яка дозволить покращити майбутню освіту не тільки в школах, а й в дитячих садочках і професійно-технічних закладах», – наголосив Геннадій Зубко.

За дорученням Президента України Петра Порошенка, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко привітав вчителя французької мови Житомирської міської гімназії № 3 Любов Левченко з присвоєнням почесного звання «Заслужений вчитель України».

Нагадаємо, Житомирська міська гімназія № 3 є однією з найстаріших шкіл міста зі 150-річною історією. Її реконструкцію було профінансовано за кошти ДФРР і місцевого бюджету.

  Категорія: