Гендерний аудит доступності.  Результати впровадження рекомендацій в м. Краматорськ

7 Грудня 2018 Друкувати цю новину

В 2017 році структура ООН - Жінки у співпраці з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю та Краматорською міською радою провела гендерний аудит доступності з метою визначення архітектурних, інфраструктурних, інформаційних та комунікаційних бар’єрів у доступі жінок та дівчат з інвалідністю до послуг в сфері освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.

До складу перевірених за гендерних аудитом інституцій (вісім) увійшли державні заклади, що надають послуги, які є пріоритетними для дівчат та жінок із інвалідністю або жінок, які мають дітей з інвалідністю.

Результати були представлені громадськості, жінкам та чоловікам з інвалідністю, представникам місцевих органів влади та адміністрацій інституцій, ЗМІ у грудні 2017 року.

Минув рік.

Вчора, 6 грудня 2018 року в м. Краматорськ, Національна Асамблея людей з інвалідністю та ООН - Жінки  провели круглий стіл з обговорення результатів впровадження рекомендацій гендерного аудиту доступності та моніторингу  виконання місцевої цільової програми «Програма створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Краматорськ на 2018 р».

Завантажити публікацію за посиланням.

ООН Жінки є структурою ООН, яка працює над питаннями ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Світовий лідер в питаннях, які стосуються жінок та дівчат, організація ООН Жінки була заснована з метою покращення реалізації їх потреб у всьому світі. Виступає за рівноправну участь жінок у всіх аспектах життя, і зосереджується на п’яти пріоритетних цілях: збільшення лідерства жінок та їх активна участь в процесах розвитку, боротьба з насиллям проти жінок; залучення жінок до всіх аспектів у процесах миробудівництва та безпеки; розширення повноважень жінок в економічній сфері; надання пріоритетності питанням ґендерної рівності в питаннях державного планування та бюджетування. Окрім того, ООН Жінки координує та підтримує систему роботи ООН у питаннях покращення ситуації з ґендерною рівністю.

За додатковою інформацією звертатись до Секретаріату НАІУ. Контактна особа : Лариса Байда

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук