Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами

22 Лютого 2018 Друкувати цю новину

Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках підвела яскраву фінальну риску чемпіонату світу, загалом виборовши 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові медалі. У змаганнях взяли  участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.

18 лютого був найвдаліший із днів, адже, по-перше - він був сповнений яскравих перемог: 1 золота, 2 срібні медалі та 1 бронзова нагорода.

Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами

Нашій Морквич Наталі вдалось вибороти таке жадане «золото» в шаблі (категорія А), а також Демчук Андрій завоював срібло в чоловічій шаблі (категорія А). В жіночій шаблі в категорії В у нас - дві високі нагороди - срібло в Олени Федоти та бронза у Надії Дьолог.

Однозначно найкраще від України виступила Наталя Морквич, котра виборола 1 золоту та 1 бронзову медалі. 

По-друге, на першому етапі кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Позняк Тетяна стала спортсменкою номер один в жіночій шпазі (категорія В), Бреус Євгенія  - краща в жіночій шаблі (категорія А), Шавкун Сергій - кращий у чоловічій шпазі (категорія С).

Вітаємо переможців цього кубку світу, що з проходив в угорському місті Егер з 15 по 18 лютого.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.