Гала-концерт VІ Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю «На крилах творчості»

21 Жовтня 2015 Друкувати цю новину

13 жовтня у театрі російської драми ім. М.Горького відбувся гала-концерт VІ Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю «На крилах творчості». На фестиваль з'їхалися учасники не лише з міста та області, а й інших куточків України. Вони продемонструють свої таланти у співах, танцях, читанні віршів тощо. Привітала учасників заходу в.о. міського голови Галина Булавка. «Раді вітати учасників творчого фестивалю, у тому числі тих, хто приїхав до нашого міста з інших областей нашої країни. Вклоняюся низько за ваш талант, мужність, любов до життя. Ви є прикладом сили незламного духу Миру нам усім в душах і серцях», - зазначила Галина Булавка, звертаючись до присутніх.

З 2008 року в Україні започатковано проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю. Місцем проведення фестивалю обрано Дніпропетровськ. Метою фестивалю є виявлення обдарованих людей із числа осіб з інвалідністю, їх соціально-психологічна реабілітація, інтеграція у суспільство, залучення до активного життя.

Дніпропетровська міська рада + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.