ФСЗІ: Відбулось установче засідання конкурсної комісії – 2021

13 Квітня 2021
Друкувати цю новину

13 квітня 2021 року в приміщенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за адресою: м. Київ, вул. Фролівська 6/8 та в режимі онлайн відбулось установче засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки з державного бюджету у 2021 році, а також результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів). На засіданні були присутні всі члени конкурсної комісії.

Розглянуто 2 питання: затвердження Регламенту роботи конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році, а також результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) та питання щодо конфлікту інтересів у членів конкурсної комісії.

Чергове засідання конкурсної комісії відбудеться 20 квітня 2021 року. На розгляд запропоновано 2 питання:

1)      Розгляд конкурсних пропозицій щодо допущення до участі у конкурсі програм (проектів, заходів).

2)      Індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій за критеріями І-го етапу, визначеними п. 15 Порядку проведення конкурсу.

відбулось установче засідання конкурсної комісії - 2021

 

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар