Форма оцінювання доступності притулків для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю

Форма оцінювання доступності притулків для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю
28 Лютого 2023
Друкувати цю новину

Форма оцінювання доступності об’єкта розміщення осіб з інвалідністю (інструмент оцінювання доступності притулків для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю).

Розроблено ГО «ПРО.УД/Універсальний дизайн » спільно з ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках дослідження «Оцінка доступності притулків для ВПО у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Закарпатській областях», яке проведено у червні–серпні 2022 р. на замовлення ПРООН у рамках Спільної програми «Забезпечення ґендерно чутливої інклюзії осіб з інвалідністю в процесі гуманітарного реагування», яку впроваджують UNPRPD та агенції ООН.

В основу форми оцінювання покладено:

  • критерії оцінювання щодо стану доступності об’єкта для МГН, зокрема осіб з інвалідністю та які ґрунтуються на нормативних актах України;
  • нормативні документи та будівельні норми і правила, які регламентують вимоги для безперешкодного доступу до будівель і споруд, об’єктів громадського призначення та навколишнього середовища, методики проведення аудитів доступності об’єктів.

Завантажити Форму оцінювання доступності за посиланням.

 

  Категорія: