Фізкультурно-спортивна реабілітація осіб з інвалідністю Волині

14 Липня 2014
Друкувати цю новину

Фізкультурно-спортивна реабілітація осіб з інвалідністю ВолиніЗа сприяння Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України впродовж останніх років Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» організовуються групи волинян з обмеженими можливостями для участі в таборах фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю на базі Національного центру параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації осіб з інвалідністю у місті Євпаторія та Західного реабілітаційно-спортивного центру в місті Яворів, що на Львівщині.

Проведення фізкультурно-спортивної реабілітації неповносправних осіб відбувається за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Волинське обласне відділення Фонду намагається охопити таким видом реабілітації щороку більшу кількість осіб з інвалідністю, в тому числі осіб із складними вадами зору, слуху, осіб з інвалідністю-візочників.

У 2012 році вперше у новоствореному Західному реабілітаційно-спортивного центру оздоровилось 9 волинян з інвалідністю, а в таборі в м.Євпаторія – 22 особи. У 2013 році на Львівщині оздоровилось 12 волинян, а в таборі в м.Євпаторія – 23 особи з інвалідністю. Нажаль, реабілітація неповносправних волинян у Криму в поточному році малоймовірна.

Днями після активного відпочинку та реабілітації із Західного реабілітаційно-спортивного центру повернулась група з 20 волинян, яким встановлено групу інвалідності. Спортсмени оздоровились, пройшли курс реабілітації, мали можливість поспілкуватись та отримали заряд енергії і натхнення для подальших спортивних звершень.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар