Філософія реабілітації осіб з інвалідністю на Дніпропетровщині

2 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Філософія реабілітації осіб з інвалідністю на Дніпропетровщині

14 листопада 2019 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання круглого столу «Філософія реабілітації та моделі інвалідності», організоване громадською організацією «Ангел дитинства», участь у якому взяла заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Тетяна Лапіна.

У роботі круглого столу взяли участь: заступниця голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ірини Грицай, фахівці Департаменту охорони здоров’я, освіти науки ОДА та КЗ «Центр реабілітації для осіб з інвалідністю» Дніпропетровської обласної ради, представники об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області, Департаменту гуманітарної політики, Департаменту соціальної політики, Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради та громадських організацій.

Головна мета - напрацювання напрямків розвитку реабілітаційних послуг щодо ранньої реабілітації дітей з інвалідністю на Дніпропетровщині, соціальної та педагогічної реабілітації підлітків з інвалідністю, професійної й трудової реабілітації людей з інвалідністю працездатного віку та організації методичного супроводу реабілітаційного процесу.

Під час засідання учасники жваво та енергійно розглядали питання пов’язані з філософією реабілітації. Ознайомились з напрямками розвитку реабілітаційних послуг, затребуваністю людей з інвалідністю у сучасному суспільстві. Присутні дискутували, активно виступали та ділились своїми враженнями.

У свою чергу Тетяна Лапіна поінформувала присутніх про участь фахівців Дніпропетровської обласної служби у заходах стейкхолдерів, орієнтованих на реабілітацію осіб з інвалідністю; сучасний стан ринку праці Дніпропетровщини та можливості регіональної служба зайнятості.

«Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує впроваджувати у свою роботу новітні технології та пілотні проєкти, з урахуванням найкращого європейського досвіду, які сьогодні перетворюють регіональну службу зайнятості на сервісну установу сучасного формату з клієнтоцентрованим підходом до обслуговування безробітних, у тому числі людей з інвалідністю. Саме орієнтація на особисту потребу кожного клієнта, з врахуванням його особливостей, дозволяє оперативно та якісно вирішувати питання зайнятості. Так, майже 95% відсотків безробітних, з числа осіб з інвалідністю, обслуговування яких здійснювалося за підходом кейс – менеджменту у поточному році працевлаштовані»,- розповіла Тетяна Лапіна.

По закінченню заходу учасники круглого столу відзначили актуальність обговорених питань та узгодили напрямки спільної діяльності.

Довідково: протягом січня-жовтня 2019 року в базових центрах зайнятості та філіях ОЦЗ Дніпропетровської області перебувала на обліку 1331 особа з інвалідністю з числа безробітних. Рівень працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю по Дніпропетровській області склав 43,8%.

Філософія реабілітації осіб з інвалідністю на Дніпропетровщині

Філософія реабілітації осіб з інвалідністю на Дніпропетровщині

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.